Фритюрниця Sencor SFR 7200SS
- Код товару: 77625
- Модель: SFR 7200SS
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Фритюрниця Sencor SFR 7200SS
| Комплектація | |
| t приготування | 130 – 190 °C |
| Вага | 1.9 кг |
| Габарити | 210x350x220 мм |
| Ємність кошика | 1.4 кг |
| Матеріал корпуса | метал |
| Об'єм чаші | 3.2 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Таймер | механічний |
| Тип | фритюрниця |
| Функції та можливості | знімна чаша; оглядове вікно; фільтр проти запаху; індикатор нагріву; антипригарне покриття |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



