Фритюрниця Sencor SFR 6200SS
- Код товару: 82086
- Модель: SFR 6200SS
-
1 899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Фритюрниця Sencor SFR 6200SS
| Комплектація | |
| t приготування | 130 – 190 °C |
| Вага | 1.9 кг |
| Габарити | 210x270x220 мм |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Ємність кошика | 0.6 кг |
| Матеріал корпуса | метал |
| Об'єм чаші | 1.5 л |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип | фритюрниця |
| Функції та можливості | оглядове вікно; фільтр проти запаху; індикатор нагріву; антипригарне покриття |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












