Фотоапарат Panasonic DC-GH5S
- Код товару: 89453
- Модель: DC-GH5SEE-K
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Фотоапарат Panasonic DC-GH5S
| Видошукач і затвор | |
| Видошукач | електронний |
| Витримка | 60-1 до 1 |
| Кроп видошукача | 1.52 x |
| Охоплення кадру | 100 % |
| Серійна зйомка | 12 к/с |
| Тип затвора | електронний/механічний |
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Ємність акумулятора | 1860 мАгод |
| Знімків на заряді | 440 шт |
| Зйомка відео | |
| Зйомка Full HD (1080) | 1920x1080 пікс 240 к/с |
| Зйомка Ultra HD (4K) | 4096x2160 пікс 60 к/с |
| Порти підключення | HDMI v 2.0; вихід на навушники; вхід мікрофона |
| Ручне фокусування відео | + |
| Формати запису файлів | MOV, MP4, AVCHD |
| Зйомка фото | |
| 2 диски управління | + |
| HDR | + |
| Автобрекетинг | + |
| Експокорекція | ± 5 EV, з кроком 1/3 EV |
| Замір балансу білого | + |
| Режими експозиції | автоматичний; пріоритет витримки; пріоритет діафрагми; ручний режим |
| Система виміру експозиції | точкова; центрозважена; матрична (оціночна) |
| Інше | |
| Габарити (ШхВхТ) | 139х98х87 мм |
| Захист | захист від пилу та води |
| Матеріал корпуса | магнієвий сплав |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Тип фотокамери | «бездзеркальна» (MILC) |
| Матриця | |
| Ефективне число МП | 10.2 |
| Запис в RAW-форматі | + |
| Максимальний розмір знімка | 4016x2256 пікс |
| Матриця | LiveMOS |
| Повне число МП | 12 |
| Розмір матриці | 4 17.3x13 mm / |
| Світлочутливість (ISO) | 80-204800 |
| Чистка матриці | + |
| Об'єктив | |
| Комплектний об'єктив | + |
| Кріплення (байонет) | Micro 4/3 |
| Оптичне збільшення | 5 |
| Ручне фокусування | + |
| Світлосила | f5.6 |
| Стабілізація зображення | немає |
| Фокусна відстань | 12 - 60 мм |
| Пам'ять і комунікації | |
| 2 слота для карт пам'яті | + |
| Комунікації | Wi-Fi; Bluetooth v 4.2; управління зі смартфона |
| Типи карт пам'яті | SD, SDHC, SDXC |
| Спалах | |
| вбудований спалах | |
| Підключення зовнішнього спалаху | + |
| Фокусування | |
| Режими автофокуса | один знімок; слідкуючий; по обличчю; по усмішці |
| Сенсорне фокусування | + |
| Точок фокусування | 225 шт |
| Функції та можливості | |
| Діагональ дисплея | 3.2 '' |
| Поворотний дисплей | + |
| Роздільна здатність дисплея | 1620 тис. пікс |
| Сенсорний екран | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











