Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2
- Код товару: 89217
- Модель: Mi Electric Scooter Pro 2 Black
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2
| Акумулятор | |
| Ємність акумулятора | 12.4 Агод |
| Напруга живлення | 42 В |
| Час повної зарядки | 9 год |
| Інше | |
| Вага | 14.2 кг |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розміри | 113x43x118 см |
| Розміри (складений) | 113x43x49 см |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Складаний | + |
| Функції та можливості | |
| Дисплей | + |
| Захист від пилу та води | IP54 |
| Підключення до смартфону | + |
| Підставка | + |
| Сигнал / дзвінок | + |
| Стоп-сигнал | + |
| Фара | + |
| Ходові характеристики | |
| Амортизація | відсутня |
| Задні гальма | дисковий |
| Запас ходу | 45 км |
| Колеса | надувні; 8.5 " |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Максимальний кут підйому | 20 ° |
| Передні гальма | електричний (рекуперацією) |
| Потужність двигуна | 300 Вт |
| Привод | передній |
| Рекуперація | + |
| Швидкісні режими | 3ч, 20 кмч / |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





