Електродуховка Interlux ILEO-0038R
- Код товару: 91097
- Модель: ILEO-0038R
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Електродуховка Interlux ILEO-0038R
| Комплектація | |
| Відкриття дверцят | відкидна |
| Габарити (ВхШхГ) | 32x51x39 см |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Колір | червоний |
| Максимальна температура | 230 °C |
| Мінімальна температура | 70 °C |
| Об'єм | 38 л |
| Освітлення | + |
| Покриття камери | нержавіюча сталь |
| Потужність | 1600 Вт |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Функції та можливості | таймер; автоматичне відключення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











