Електродуховка Grunhelm GN3301RHP
- Код товару: 79232
- Модель: GN3301RHP
-
5 186 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електродуховка Grunhelm GN3301RHP
| Комплектація | |
| Відкриття дверцят | відкидна |
| Габарити (ВхШхГ) | 32.2x51.5x35.7 см |
| Електричні конфорки | + |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Колір | чорний |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Об'єм | 33 л |
| Подвійне скло | + |
| Покриття камери | нержавіюча сталь |
| Потужність | 1800 Вт |
| Потужність великої конфорки | 1 кВт |
| Потужність маленької конфорки | 0.6 кВт |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Функції та можливості | рожен; таймер; автоматичне відключення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







