Електродуховка Grunhelm GN252AB
- Код товару: 94248
- Модель: GN252AB
- 2 549 грн.
-
2 299 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електродуховка Grunhelm GN252AB
| Комплектація | |
| Відкриття дверцят | відкидна |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.9x44.9x36.3 см |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Колір | чорний |
| Максимальна температура | 230 °C |
| Мінімальна температура | 100 °C |
| Об'єм | 25 л |
| Покриття камери | нержавіюча сталь |
| Потужність | 1600 Вт |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Функції та можливості | таймер; автоматичне відключення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







