Електродуховка Ergo TO 940
- Код товару: 94036
- Модель: TO 940
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Електродуховка Ergo TO 940
| Комплектація | |
| Відкриття дверцят | відкидна |
| Габарити (ВхШхГ) | 36x57.7x40.7 см |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Колір | чорний |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Мінімальна температура | 100 °C |
| Об'єм | 48 л |
| Освітлення | + |
| Потужність | 2000 Вт |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Функції та можливості | гриль; конвекція; рожен; таймер |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




















