Електродуховка Ergo TO 930
- Код товару: 94037
- Модель: TO 930
-
3 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електродуховка Ergo TO 930
| Комплектація | |
| Відкриття дверцят | відкидна |
| Габарити (ВхШхГ) | 33.8x53.5x39.3 см |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Колір | чорний |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Мінімальна температура | 100 °C |
| Об'єм | 38 л |
| Освітлення | + |
| Потужність | 1600 Вт |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Функції та можливості | конвекція; таймер |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



















