Електродуховка Beko BMOF38B
- Код товару: 94025
- Модель: BMOF38B
-
4 888 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електродуховка Beko BMOF38B
| Комплектація | |
| Відкриття дверцят | відкидна |
| Габарити (ВхШхГ) | 34.9x54.4x41.1 см |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Колір | чорний |
| Максимальна температура | 220 °C |
| Мінімальна температура | 90 °C |
| Об'єм | 38 л |
| Освітлення | + |
| Потужність | 1600 Вт |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Функції та можливості | конвекція; таймер |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





