Електродуховка Ardesto MEO-S70I
- Код товару: 93880
- Модель: MEO-S70I
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Електродуховка Ardesto MEO-S70I
| Комплектація | |
| Відкриття дверцят | відкидна |
| Габарити (ВхШхГ) | 41.6x63.4x52 см |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Колір | сріблястий |
| Максимальна температура | 300 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Об'єм | 70 л |
| Подвійне скло | + |
| Покриття камери | емаль |
| Потужність | 2000 Вт |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Функції та можливості | конвекція; таймер |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


















