Електродуховка Ardesto MEO-F60CEL
- Код товару: 91383
- Модель: MEO-F60CEL
-
4 899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електродуховка Ardesto MEO-F60CEL
| Комплектація | |
| Відкриття дверцят | відкидна |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.4х60х49.4 см |
| Дисплей | + |
| Кількість режимів приготування | 5 |
| Колір | чорний |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Об'єм | 60 л |
| Освітлення | + |
| Покриття камери | емаль |
| Потужність | 2034 Вт |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Функції та можливості | конвекція; таймер; автоматичне відключення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













