Електродуховка Ardesto MEO-F60CDG
- Код товару: 91382
- Модель: MEO-F60CDG
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Електродуховка Ardesto MEO-F60CDG
| Комплектація | |
| Відкриття дверцят | відкидна |
| Кількість режимів приготування | 5 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Об'єм | 60 л |
| Освітлення | + |
| Потужність | 2000 Вт |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Функції та можливості | конвекція; таймер; автоматичне відключення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


















