Електродуховка Ardesto MEO-F48W
- Код товару: 93883
- Модель: MEO-F48W
-
2 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електродуховка Ardesto MEO-F48W
| Комплектація | |
| Відкриття дверцят | відкидна |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Колір | білий |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Об'єм | 48 л |
| Освітлення | + |
| Потужність | 1618 Вт |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Функції та можливості | гриль; таймер; автоматичне відключення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













