Електродуховка Ardesto MEO-F48RCB
- Код товару: 93884
- Модель: MEO-F48RCB
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Електродуховка Ardesto MEO-F48RCB
| Комплектація | |
| Відкриття дверцят | відкидна |
| Габарити (ВхШхГ) | 33х59х46.5 см |
| Кількість режимів приготування | 7 |
| Колір | чорний |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Об'єм | 48 л |
| Освітлення | + |
| Покриття камери | емаль |
| Потужність | 1640 Вт |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Функції та можливості | конвекція; рожен; таймер; автоматичне відключення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






















