Електродуховка Ardesto EO-4415RCB
- Код товару: 81998
- Модель: EO-4415RCB
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Електродуховка Ardesto EO-4415RCB
| Комплектація | |
| Відкриття дверцят | відкидна |
| Кількість режимів приготування | 5 |
| Колір | чорний |
| Максимальна температура | 230 °C |
| Мінімальна температура | 90 °C |
| Об'єм | 44 л |
| Покриття камери | нержавіюча сталь |
| Потужність | 1500 Вт |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Функції та можливості | гриль; конвекція; таймер; автоматичне відключення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





















