Електрочайник Tefal KI871FE0
- Код товару: 94375
- Модель: KI871FE0
-
3 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електрочайник Tefal KI871FE0
| Комплектація | |
| Габарити | 27.5х15.3х20.6 см |
| Джерело живлення | 230 В |
| Дисплей | + |
| Знімний фільтр від накипу | + |
| Індикатор рівня води | немає |
| Колір | бронзовий |
| Матеріал | сталь |
| Нагрівальний елемент | прихований |
| Об'єм | 1.7 л |
| Підтримка t° (чайник) | + |
| Подвійні стінки | + |
| Регулювання температури | 40, 70, 80, 90, 95, 100 °C |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Термометр | + |
| Терморегулятор | + |
| Тип | електрочайник |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









