Електрочайник Tefal KI666AE0
- Код товару: 93498
- Модель: KI666AE0
-
2 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електрочайник Tefal KI666AE0
| Комплектація | |
| Відкривання кришки кнопкою | + |
| Габарити | 25x17.7x23.9 см |
| Джерело живлення | 230 В |
| Індикатор рівня води | за ручкою (збоку) |
| Колір | бежевий |
| Матеріал | сталь |
| Нагрівальний елемент | прихований |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Тип | електрочайник |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










