Електрочайник Philips Series 5000 HD9365/10 2200 Вт 1.7 л білий
- Код товару: 84738
- Модель: HD9365/10
-
2 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електрочайник Philips Series 5000 HD9365/10 2200 Вт 1.7 л білий
| Комплектація | |
| Вага | 0.84 кг |
| Габарити | 22.6х16х25.5 см |
| Довжина кабелю | 0.8 м |
| Знімна кришка | + |
| Індикатор рівня води | за ручкою (збоку) |
| Колір | білий |
| Матеріал | пластик |
| Нагрівальний елемент | прихований |
| Об'єм | 1.7 л |
| Покриття нагрівального елементу | нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип | електрочайник |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






