Електрочайник Midea MK-HJ1701DBL
- Код товару: 81068
- Модель: MK-HJ 1701 DBL
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Електрочайник Midea MK-HJ1701DBL
| Комплектація | |
| Вага | 1 кг |
| Відкривання кришки кнопкою | + |
| Габарити | 25x22x21 см |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Індикатор рівня води | немає |
| Колір | бірюзовий |
| Матеріал | пластик |
| Нагрівальний елемент | прихований |
| Об'єм | 1.7 л |
| Подвійні стінки | + |
| Покриття нагрівального елементу | нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип | електрочайник |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |














