Електрочайник Liberton LEK-1773 2000 Вт 1.7 л нержавіюча сталь (14241)
- Код товару: 85389
- Модель: LEK 1773
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Електрочайник Liberton LEK-1773 2000 Вт 1.7 л нержавіюча сталь (14241)
| Комплектація | |
| Вага | 0.77 кг |
| Габарити | 21x16x23 см |
| Індикатор рівня води | + |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Маркування виробника | 14241 |
| Матеріал | сталь |
| Нагрівальний елемент | прихований |
| Об'єм | 1.7 л |
| Покриття нагрівального елементу | нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | електрочайник |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |















