Електрочайник Gorenje K17OGP
- Код товару: 93613
- Модель: K17OGP
-
999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електрочайник Gorenje K17OGP
| Комплектація | |
| Вага | 1.1 кг |
| Відкривання кришки кнопкою | + |
| Габарити | 24.7х21.8х15.1 см |
| Джерело живлення | 230 В |
| Знімний фільтр від накипу | + |
| Індикатор рівня води | + |
| Колір | чорний |
| Контролер | Strix |
| Матеріал | скло |
| Нагрівальний елемент | прихований |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип | електрочайник |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








