Електрочайник Gorenje K 17 GW 2200 Вт 1.7 л білий
- Код товару: 53383
- Модель: K17GWE
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Електрочайник Gorenje K 17 GW 2200 Вт 1.7 л білий
| Комплектація | |
| Вага | 1.2 кг |
| Габарити | 25x22х16 см |
| Індикатор рівня води | + |
| Колір | білий |
| Матеріал | скло |
| Нагрівальний елемент | прихований |
| Об'єм | 1.7 л |
| Покриття нагрівального елементу | нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип | електрочайник |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






