Електрочайник Gorenje K17GED
- Код товару: 93615
- Модель: K17GED
-
1 299 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електрочайник Gorenje K17GED
| Комплектація | |
| Відкривання кришки кнопкою | + |
| Габарити | 25.2x21.7x15.3 см |
| Джерело живлення | 230 В |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Знімний фільтр від накипу | + |
| Індикатор рівня води | + |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Контролер | Strix |
| Маркування виробника | 735598 |
| Матеріал | скло з металом |
| Нагрівальний елемент | прихований |
| Об'єм | 1.7 л |
| Підсвічування | + |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Тип | електрочайник |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





