Електрочайник Gorenje K 17 CLIN
- Код товару: 93614
- Модель: K 17 CLIN
- 2 799 грн.
-
2 699 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електрочайник Gorenje K 17 CLIN
| Комплектація | |
| Вага | 1.3 кг |
| Габарити | 30x22x20 см |
| Джерело живлення | 230 В |
| Дизайн | ретро |
| Знімна кришка | + |
| Знімний фільтр від накипу | + |
| Індикатор рівня води | за ручкою (збоку) |
| Колір | бежевий |
| Матеріал | сталь |
| Нагрівальний елемент | прихований |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Термометр | + |
| Тип | електрочайник |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






