Електрочайник Ergo CT 8080
- Код товару: 94047
- Модель: CT 8080
-
1 199 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електрочайник Ergo CT 8080
| Комплектація | |
| Вага | 1.2 кг |
| Відкривання кришки кнопкою | + |
| Габарити | 25x23x15 см |
| Джерело живлення | 230 В |
| Знімний фільтр від накипу | + |
| Індикатор рівня води | немає |
| Колір | чорний |
| Матеріал | пластик |
| Нагрівальний елемент | прихований |
| Об'єм | 1.7 л |
| Подвійні стінки | + |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип | електрочайник |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











