Електрочайник Concept RK0060
- Код товару: 90314
- Модель: RK0060
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Електрочайник Concept RK0060
| Комплектація | |
| Вага | 1.4 кг |
| Габарити | 21x20x16 см |
| Довжина кабелю | 0.65 м |
| Знімна кришка | + |
| Індикатор рівня води | немає |
| Колір | білий |
| Матеріал | кераміка |
| Нагрівальний елемент | прихований |
| Об'єм | 1 л |
| Покриття нагрівального елементу | нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип | електрочайник |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












