Електрочайник Bosch TWK2M161
- Код товару: 93568
- Модель: TWK2M161
-
1 599 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електрочайник Bosch TWK2M161
| Комплектація | |
| Вага | 1 кг |
| Відкривання кришки кнопкою | + |
| Габарити | 26.7х23.7х15.8 см |
| Джерело живлення | 230 В |
| Знімний фільтр від накипу | + |
| Індикатор рівня води | за ручкою (збоку) |
| Колір | білий |
| Матеріал | пластик |
| Нагрівальний елемент | прихований |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Тип | електрочайник |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









