Електрочайник Amica KF 3030
- Код товару: 94227
- Модель: KF 3030
-
1 399 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електрочайник Amica KF 3030
| Комплектація | |
| Вага | 0.95 кг |
| Габарити | 23.6х20х27.4 см |
| Джерело живлення | 230 В |
| Дизайн | ретро |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Знімна кришка | + |
| Знімний фільтр від накипу | + |
| Індикатор рівня води | за ручкою (збоку) |
| Колір | чорний |
| Контролер | Strix |
| Матеріал | пластик |
| Нагрівальний елемент | прихований |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип | електрочайник |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







