Електрочайник Amica KF 1022
- Код товару: 94228
- Модель: KF 1022
-
899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електрочайник Amica KF 1022
| Комплектація | |
| Вага | 0.89 кг |
| Відкривання кришки кнопкою | + |
| Габарити | 23.2x17.5x16.3 см |
| Джерело живлення | 230 В |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Знімний фільтр від накипу | + |
| Індикатор рівня води | + |
| Колір | чорний |
| Контролер | Strix |
| Матеріал | сталь |
| Нагрівальний елемент | прихований |
| Об'єм | 2 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип | електрочайник |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







