Електрочайник Amica KF 1002
- Код товару: 93966
- Модель: KF 1002
-
749 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електрочайник Amica KF 1002
| Комплектація | |
| Вага | 0.76 кг |
| Габарити | 23.7х21.9х15.3 см |
| Джерело живлення | 230 В |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Знімний фільтр від накипу | + |
| Індикатор рівня води | + |
| Колір | чорний |
| Контролер | Strix |
| Матеріал | пластик |
| Нагрівальний елемент | прихований |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип | електрочайник |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











