Електричний котел Bosch 7738504951
- Код товару: 94490
- Модель: 7738504951
-
97 692 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електричний котел Bosch 7738504951
| Безпека | |
| Системи захисту | перегрів води; порушення циркуляції води |
| Інше | |
| Вага | 48 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 870x615x335 мм |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | електрика |
| Площа опалення | 223 м² |
| Розміщення | настінний |
| Тип | одноконтурний (тільки опалення) |
| Підключення труб | |
| Вхід в систему опалення | 1" |
| Повернення із системи опалення | 1" |
| Підключення труб | |
| Камера згоряння | немає |
| ККД | 99 % |
| Споживчі х-ки | |
| Циркуляційний насос | + |
| Технічні х-ки | |
| Джерело живлення | 400 В |
| Корисна потужність | 29.7 кВт |
| Макс. t теплоносія | 90 °С |











