Ексцентрикова шліфмашина Einhell Classic TC-RS 38 E (4462165)
- Код товару: 47565
- Модель: 4462165
- 1 968 грн.
-
1 799 грн.
Купівля товару в кредит
Немає
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Ексцентрикова шліфмашина Einhell Classic TC-RS 38 E (4462165)
| Комплектація | |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Додатково | регулятор обертів; підключення пилозбірника |
| Кількість обертів | 6000 – 13000 об/хв |
| Комплектація | пилозбірник |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Маркування виробника | 4462165 |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Споживана потужність | 380 Вт |
| Тип | ексцентрикова |
| Частота коливань | 12000 – 26000 кол/хв |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




