Характеристики та опис Gorenje K 17 G 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
- Код товару: 21229
- Модель: K 17 G
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Характеристики та опис Gorenje K 17 G 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
| Комплектація | |
| Вага | 1.1 кг |
| Відкривання кришки кнопкою | + |
| Габарити | 24х22х16 см |
| Індикатор рівня води | + |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Матеріал | скло з металом |
| Нагрівальний елемент | прихований |
| Об'єм | 1.7 л |
| Покриття нагрівального елементу | нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип | електрочайник |
| Форма корпуса | конічна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








