Духова шафа Whirlpool AKP 738 NB
- Код товару: 65154
- Модель: AKP738NB
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Духова шафа Whirlpool AKP 738 NB
| Головне | |
| Об'єм | 65 л |
| Органи управління | поворотні |
| Температура готування | 50 – 250 °C |
| Тип | електрична |
| Додатково | |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Очищення внутрішніх стінок | каталітичне |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 60x60x56 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Потужність підключення | 2.5 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 600x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Кількість режимів | 5 шт |
| Режими готування | гриль; конвекція |
| Функції | термостат; таймер; автоматичне відключення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |

