Дриль-шурупокрут Makita DF333DWAE
- Код товару: 43602
- Модель: DF333DWAE
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Дриль-шурупокрут Makita DF333DWAE
| Живлення | |
| Акумуляторна платформа | Makita CXT |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 2 Агод |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Комплектний акумулятор | 2 шт |
| Комплектація | |
| Вага | 1.1 кг |
| Кількість обертів | 450хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Конструкція | пістолетна |
| Крутний момент | 30 Нм; з регулюванням; 20 ступенів |
| Патрон | |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Макс. ⌀ свердління дерева | 21 мм |
| Макс. ⌀ свердління металу | 10 мм |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | кейс (сумка); зарядний пристрій |
Опис
Легка двошвидкісний дриль-шурупокрут пістолетною конструкції з акумуляторним живленням. Являє собою надійний ручний електроінструмент напівпрофесійного класу. Призначена для оперативного виконання ремонтних, будівельних та монтажно-демонтажних робіт малої або середньої інтенсивності. Комплектація моделі включає в себе дві фірмових літій-іонних акумуляторних батарей ємністю 2 Агод (12 В), зарядний пристрій DC10WC і зручний пластиковий кейс для перенесення і зберігання.
Дриль-шурупокрут Makita DF333DWAE обладнана довговічним металевим редуктором, розрахованим на роботу в двох різних швидкісних режимах. Перший (до 450 об/хв) призначений для роботи з кріпленнями і дозволяє розвивати максимальний обертовий момент 30 Нм. Другий режим (до 1700 об/хв) дозволяє швидко і ефективно свердлити дерево (діаметр 21 мм), конструкційні стали (до 10 мм), кольорові метали і їх сплави, кераміку, полімери і т.
ін. Швидкозатискний патрон дозволяє швидко змінювати біту або свердло однією рукою. Є електронне регулювання швидкості обертання патрона, яке виконується дозуванням зусилля на кнопці куркового вимикача. Інструмент відмінно збалансований і має ергономічну рукоятку з гумовою накладкою, що гарантує зручних хват будь-якою рукою. Завдяки помірнiй вазі (1,1 кг без акумуляторної батареї) не викликає передчасної втоми оператора.













