Дриль Einhell Classic TC-ID 650 E
- Код товару: 47596
- Модель: 4258682
- 1 710 грн.
-
1 453 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Дриль Einhell Classic TC-ID 650 E
| Живлення | |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Маркування виробника | 4258682 |
| Комплектація | |
| Вага | 1.8 кг |
| Кількість обертів | 2800 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Конструкція | пістолетна |
| Макс. кількість ударів | 41600 уд/хв |
| Реверс | флажковий |
| Редуктор | 1-швидкісний |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Тип пристрою | дриль |
| Патрон | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Макс. ⌀ свердління бетону | 13 мм |
| Макс. ⌀ свердління дерева | 25 мм |
| Макс. ⌀ свердління металу | 10 мм |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | додаткова рукоятка; обмежувач глибини |
| Функції | ударний режим; блокування кнопки ввімкнення; регулятор обертів |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






