Диспенсер гарячої води Tefal BR3508E0
- Код товару: 94378
- Модель: BR3508E0
-
5 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Диспенсер гарячої води Tefal BR3508E0
| Комплектація | |
| Габарити | 12.8х32х30.5 см |
| Джерело живлення | 230 В |
| Дисплей | + |
| Індикатор рівня води | + |
| Колір | чорний |
| Краплезбірник | + |
| Матеріал | пластик |
| Нагрівальний елемент | прихований |
| Об'єм | 2 л |
| Регулювання температури | 70, 75, 80, 85, 90, 95 °C |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Термометр | + |
| Терморегулятор | + |
| Тип | диспенсер гарячої води |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













