Бутербродниця Russell Hobbs Classics 24520-56
- Код товару: 41398
- Модель: 24520-56
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Бутербродниця Russell Hobbs Classics 24520-56
| Комплектація | |
| Антипригарне покриття | + |
| Вага | 1.5 кг |
| Відсік для шнура живлення | + |
| Зажим-фіксатор | + |
| Кількість виробів | 4 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Насадки | форми для сендвічів |
| Потужність | 700 Вт |
| Розміри (ВхШхГ) | 98х229х221 мм |
| Тип | бутербродниця |
| Функції та можливості | індикатор готовності; захист від перегріву |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











