Бутербродниця Gorenje SM 703 GCB
- Код товару: 91761
- Модель: SM 703 GCB
-
1 699 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Бутербродниця Gorenje SM 703 GCB
| Комплектація | |
| Антипригарне покриття | + |
| Вага | 2 кг |
| Відсік для шнура живлення | + |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Зажим-фіксатор | + |
| Кількість виробів | 4 |
| Колір | чорний |
| Комплектація | форми для сендвічів; вафельниця (віденські вафлі); пластина гриль (рифлена) |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Потужність | 700 Вт |
| Розміри (ВхШхГ) | 95х231х235 мм |
| Тип | бутербродниця |
| Функції та можливості | індикатор готовності |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




