Бойлер Willer EVH 50RI-SUN
- Код товару: 91214
- Модель: EVH 50RI-SUN
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Бойлер Willer EVH 50RI-SUN
| Інше | |
| Вага | 25 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 86x47x27 см |
| Гарантія на бак | 5 років |
| Органи керування | спереду |
| Підключення труб | залежить від встановлення |
| Управління | електронне |
| Комплектація | |
| 2 бака | + |
| Джерело енергії | електромережа |
| Об'єм бака | 50 л |
| Розміщення | універсальний (підвісний) |
| Тип | накопичувальний |
| Форма корпуса | плоский |
| Технічні хар-ки | |
| Внутрішнє покриття бака | емаль |
| Джерело живлення | 230 В (1 фаза) |
| Клас енергоспоживання | B |
| Магнієвий анод | + |
| Максимальна тем-ра води | 75 °C |
| Нагрівальних елементів | 2 |
| Подача води | під напором |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | «мокрий» ТЕН |
| Час нагріву | 70 хв |
| Функції та можливості | |
| Безпека | захист від перегріву |
| Функції | терморегулятор; дисплей |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













