Бойлер Atlantic VM 080 D400-2-BC Steatite Elite
- Код товару: 83908
- Модель: VM 080 D400-2-BC Steatite Elite
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Бойлер Atlantic VM 080 D400-2-BC Steatite Elite
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x43.3x45.1 см |
| Код EAN / UPS / GTIN | 3410538512666 |
| Органи керування | спереди |
| Підключення труб | снизу |
| Управління | механическое |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | электросеть |
| Об'єм бака | 80 л |
| Розміщення | вертикальный |
| Тип | накопительный |
| Форма корпуса | цилиндрический |
| Технічні хар-ки | |
| Внутрішнє покриття бака | стеклокерамика |
| Джерело живлення | 230 В (1 фаза) |
| Магнієвий анод | + |
| Максимальна тем-ра води | 65 °C |
| Нагрівальних елементів | 1 |
| Подача води | под напором |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | «сухой» ТЭН |
| Час нагріву | 181 мин |
| Функції та можливості | |
| Безпека | защита от перегрева; защита от избыточного давления |
| Функції | терморегулятор |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












