Болгарка Makita DGA504RFE
- Код товару: 43594
- Модель: DGA504RFE
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Болгарка Makita DGA504RFE
| Комплектація | |
| Акумуляторна платформа | Makita 18V LXT |
| Вага | 2.5 кг |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Додатково | підтримання обертів; захист від випадкового ввімкнення; електронний захист двигуна; безщітковий двигун |
| Ємність акумулятора | 3 Агод |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Кількість обертів | 8500 об/хв |
| Комплектація | додаткова рукоятка; кейс (сумка) |
| Комплектний акумулятор | 2 шт |
| Кріплення акумулятора | слайдер |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Напруга батареї | 18 В |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Сумісні акумулятори | BL1815N, BL1820, BL1830, BL1840, BL1850, BL1860 |
| Тип | кутова |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Час зарядки | 22 хв |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







