Блок живлення Chieftec iARENA GPC
- Код товару: 48742
- Модель: GPC-600S
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Блок живлення Chieftec iARENA GPC
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 87x150x140 мм |
| Гарантія виробника | 2 роки |
| Захист від короткого замикання (SCP) | + |
| Захист від надлишкового струму (OPP) | + |
| Захист від перенапруги (OVP) | + |
| Комплектація | |
| Form factor | ATX |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| ККД | 80 % |
| Потужність | 600 Вт |
| Сертифікат | без 80+ |
| Конектори живлення | |
| MOLEX | 2 шт |
| PCI-E 8pin (6+2) | 2 шт |
| SATA | 6 шт |
| Живлення MB/CPU | 24+8 (4+4) pin |
| Система кабелів | не модульна |
| Максимальні струм і потужність | |
Опис
Надійний блок живлення із дуже привабливою ціною. Модель сертифікована у рамках стандарту 80+. Підвищений рівень потужності відкриває непогані можливості для збирання продуктивного комп'ютера. 12-вольтова лінія електроживлення є одинарною, дозволяючи живити потужні високопродуктивні комплектуючі. Пристрій використовує систему контролю швидкості обертання вентилятора, що дозволяє досягти оптимального балансу між навантаженням і ступенем шуму.
Блок живлення Chieftec iARENA GPC GPC-600S непогано справляється зі стабілізацією параметрів електроструму. Вихідна напруга та сила струму будуть оптимальними у всьому діапазоні потужностей. Це джерело електроживлення добре згладжує сплески та кидки напруги. Комп'ютерні комплектуючі знаходять гарний захист від навантаження за потужністю та коротким замиканням. Цей блок живлення можна сміливо застосовувати навіть під час збирання ігрового комп'ютера. Подвійний роз'єм PCIe 6+2 pin дозволить підключити хорошу відеопідсистему. Для живлення процесора застосовується сучасний комбінований інтерфейс 4+4 pin





