Блендер Tefal HB67E830
- Код товару: 92568
- Модель: HB67E830
-
2 699 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Блендер Tefal HB67E830
| Комплектація | |
| Вага | 1.37 кг |
| Габарити | 41.5х7х7 см |
| Джерело живлення | мережа |
| Дисплей | + |
| Ємності | чаша для подрібнення; мірна склянка |
| Імпульсний режим | + |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Колір | чорний |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Насадки | ніжка-блендер; віничок; ніж для подрібнення; ніж для колки льоду |
| Потужність | 1000 Вт |
| Тип пристрою | заглибний (ручний) блендер |
| Турборежим | + |
| Чаша для подрібнення | 500 мл |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




