Блендер Tefal BL190AF0
- Код товару: 92601
- Модель: BL190AF0
-
3 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Блендер Tefal BL190AF0
| Комплектація | |
| Вага | 2.32 кг |
| Габарити | 38.8х12.8х18.2 см |
| Джерело живлення | мережа |
| Дисплей | + |
| Імпульсний режим | + |
| Колір | мідний |
| Об'єм шейкера | 700 мл |
| Основний матеріал чаші | пластик |
| Передустановлені програми | суп; соуси; смузі; колка льоду; самоочищення; растительное молоко, дип-соусы |
| Потужність | 1000 Вт |
| Таймер автовимкнення | + |
| Тип пристрою | стаціонарний блендер |
| Шейкер (дорожня чаша) | 1 шт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








