Блендер Kenwood Smoothie 2Go SB 055
- Код товару: 53169
- Модель: SB 055 WG
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Блендер Kenwood Smoothie 2Go SB 055
| Комплектація | |
| Вага | 1.75 кг |
| Відсік для шнура живлення | + |
| Габарити | 31x16x15 см |
| Джерело живлення | мережа |
| Імпульсний режим | + |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Колір | білий |
| Об'єм шейкера | 500 мл |
| Потужність | 300 Вт |
| Тип пристрою | стаціонарний блендер |
| Шейкер (дорожня чаша) | 2 шт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








