Блендер Gorenje BP1500DE
- Код товару: 93623
- Модель: BP1500DE
-
5 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Блендер Gorenje BP1500DE
| Комплектація | |
| Вага | 5.2 кг |
| Габарити | 43.2х19.2х24 см |
| Джерело живлення | мережа |
| Довжина кабелю | 0.85 м |
| Ємності | основна чаша |
| Імпульсний режим | + |
| Колір | чорний |
| Маркування виробника | 746233 |
| Основна чаша | 2 л |
| Основний матеріал чаші | пластик |
| Передустановлені програми | суп; пюре; смузі; колка льоду; самоочищення; сік |
| Потужність | 1500 Вт |
| Тип пристрою | стаціонарний блендер |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





















