Блендер Gorenje BN1000BK
- Код товару: 93624
- Модель: BN1000BK
-
2 929 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Блендер Gorenje BN1000BK
| Комплектація | |
| Вага | 3.1 кг |
| Габарити | 15x38x17 см |
| Джерело живлення | мережа |
| Ємності | млинок (для кави) |
| Імпульсний режим | + |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Колір | чорний |
| Максимальні оберти | 20000 об/хв |
| Маркування виробника | BN1000MB; BN1000W; 571402 |
| Об'єм шейкера | 1000 мл |
| Потужність | 1000 Вт |
| Тип пристрою | стаціонарний блендер |
| Шейкер (дорожня чаша) | 1 шт. |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











