Блендер Bosch MSM 6M871
- Код товару: 94453
- Модель: MSM 6M871
-
6 199 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Блендер Bosch MSM 6M871
| Комплектація | |
| Вага | 2.5 кг |
| Габарити | 39.5х6х7.8 см |
| Джерело живлення | мережа |
| Довжина кабелю | 1.4 м |
| Ємності | основна чаша; чаша для подрібнення; мірна склянка |
| Імпульсний режим | + |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Насадки | ніжка-блендер; віничок; ніж для подрібнення; ніж для замісу тіста; 4 диски для шатківниці / нарізки |
| Основна чаша | 1.25 л |
| Основний матеріал чаші | пластик |
| Плавне регулювання швидкості | + |
| Потужність | 1200 Вт |
| Тип пристрою | заглибний (ручний) блендер |
| Управління однією кнопкою | + |
| Чаша для подрібнення | 500 мл |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |















